Ukončení kurzu podnikatelské minimum v Chomutově

Ukončení kurzu podnikatelské minimum v Chomutově


Aktualita vydána dne: 24. 2. 2006

Na základě smlouvy o spolupráci mezi RRA a společností Regionconsult s.r.o byl realizován poslední kurz Podnikatelského minima a to v Chomutově. Kurz je součásti projektu PHARE RLZ 2003 "Ženy podnikatelky". Kurz Podnikatelské minimum je speciální program určený pro nezaměstnané ženy, které by chtěly začít podnikat.

Kurz byl realizován v obddbí 30. 1. 2006 - 23. 2. 2006

Dle podmínek programu absolvovaly ženy závěrečný test a obhajobu podnikatelského záměru. Navíc vypracovaly test z CD " E-průvodce žen podnikáním", které v rámci projektu získaly jako jeden z výstupů.

Závěrečná zkouška se konala ve čtvrtek 23. 2. 206 od 9:00 hodin. Své podnikatelské záměry postupně obhájilo všech 8 účastnic kurzu. Jedna účastnice chce na začátek svého podnikání žádat o úvěr z programu START Českomoravské záruční a rozvojové banky a.s. Při tomto jí bude společnost Regionconsult s.r.o. nápomocna. Ostatní účastnice chtějí své podnikání zahájit za pomocí vlastních zdrojů, případně ze zdrojů poskytnutých Úřadem práce na vytvořené pracovní místo. I nadále bude společnost Regionconsult s.r.o. s účastnicemi kurzu v kontaktu a nápomocna při případných komplikacích vzniklých v rámci zahájení a následného trvání jejich podnikatelských aktivit.

 

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky.

Logo EU CZ

24.02.2006 00:00

Zastupujeme: