Ukončení kurzu Business revital

Ukončení kurzu Business revital


Aktualita vydána dne: 31. 3. 2006

Ve spolupráci se společností Asista, s. r. o a Krušnohorské centrum pro rodinu a sociální péči, o. s. byl dne 31.3.2006 slavnostně ukončen kurz "Business revital, pro ženy na, či po mateřské dovolené". Všechny účasnice kurzu obdržely akreditovaný certifikát MPSV.

Tento kurz byl součástí projektu "Ženy podnikatelky", jehož cílem je významně napomáhat při řešení velké části cílů a priorit obsažených v souvisejících strategických dokumentech, kterými jsou řešení problémů zaměstnanosti, podpora podnikání a hospodářství regionu.

Kurz "Bussines revital, pro ženy na, či po mateřské dovolené" byl zaměřen na získání znalostí zužitkovatelných k zahájení samostatných podnikatelských aktivit v obchodní činnosti popř. v asistentské zaměstnanecké pozici ve společnostech zaměřených na obchodní činnost, a obnovení odborných znalostí nutných pro výkon prací v technicko administrativních, účetních a ekonomických profesích, dále k aktivizaci posluchaček, přestrukturování jejich přístupu k řešení problematiky nezaměstnanosti a prezentaci posluchaček zaměstnavatelům.

Kurz byl určen pro posluchačky s minimálně středoškolským vzděláním, které úspěšně absolvují vstupní rozhovory a budou doporučeni vzdělávacím zařízením.

 

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky.

Logo EU CZ

31.03.2006 00:00

Zastupujeme: