Pozvánka na Podnikatelské fórum Ústeckého kraje 2015

Podnikatelské fórum Ústeckého kraje 2015

Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, partnerská organizace Podnikatelského fóra Ústeckého kraje 2015, si Vás dovoluje pozvat k účasti na akci věnované tématu rozvoje a podpory podnikání, vývoje a inovací.

Datum konání: 21. - 22. 9. 2015

Místo: Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem.

Organizátoři: Ústecký kraj a Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje.

Záštitu nad akcí převzal předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka, ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a zmocněnec vlády pro Moravskoslezský a Ústecký kraj Jiří Cieńciała.

Akce je koncipována jako dvoudenní. První den jsou na programu odborně zaměřené semináře, workshopy a B2B setkání k následujícím tématům: podnikatelské a investiční příležitosti v Ústeckém kraji, podpora podnikání, vývoje a inovací, rozvoj brownfields, zdravotnictví a balneologie, ...

Program prvního dne uzavře prezentace nového technologického parku Nupharo ve Žďárku u Libouchce. Druhý den konference budou mít návštěvníci možnost navštívit průmyslové zóny a výzkumně-vědecká centra Ústeckého kraje.

Na konferenci i exkurzích bude zajištěno tlumočení ČJ-AJ.

Po celou dobu konference budou v odděleném prostoru probíhat PREZENTACE subjektů místní inovační infrastruktury a organizací a institucí na podporu rozvoje podnikání a VVI. Tímto si Vás dovolujeme zároveň pozvat k promo stánku RRA ÚK, kde Vám naši pracovníci budou připraveni nabídnout své služby v oblasti dotačního poradenství a pomoci Vám při přípravě a realizaci Vašich projektů a záměrů.

Program akce a registrace zde.

 

 

 

 

 

07.09.2015 10:34

Zastupujeme: