Závěrečná konference k projektu „Zhodnocení potenciálu surovinový ložisek v sasko-českém pohraničí – přeshraniční registr nerostných surovin“

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás tímto pozvat na závěrečnou konferenci k projektu „Zhodnocení potenciálu surovinový ložisek v sasko-českém pohraničí – přeshraniční registr nerostných surovin“ (zkráceně ROHSAB). Za spolupráce českých a saských partnerů projektu byly v průběhu projektu zpracovány informace o osmi vybraných nalezištích rud a živců v sasko-českém Krušnohoří. Podnětem k realizaci projektu byla výzva Evropské komise k potřebě trvalého zajištění zásobování nerostnými surovinami z evropských zdrojů z roku 2008.

S výsledky projektu se můžete blíže seznámit na závěrečné konferenci, která se uskuteční dne 12. října 2011 v Jáchymově. Detailní informace o místu konání, časovém průběhu a programu akce, či možnosti přihlášení získáte z přiloženého programu.

Velmi nás potěší, pokud Vás budeme moci uvítat v Jáchymově, městě s bohatou hornickou historií a prosíme o potvrzení Vaší účasti na přiloženém odpovědním lístku.

Na setkání s Vámi se těší projektový tým RRA

 

 

 

07.10.2011 08:34

Zastupujeme: