OPVK - Aktuality

Aktuality OP VK


Aktualita vydána dne: 27. 03. 2011

Seminář Návrh měřicích a řídicích systémů v prostředí LabVIEW a jejich HIL testování v prostředí Veristand

 

Seminář se koná v rámci projektu Centra pro rozvoj výzkumu pokročilých řídicích a senzorických technologií. 

Centrum pro rozvoj výzkumu pokročilých řídicích a senzorických technologií si Vás dovoluje pozvat na seminář Návrh měřicích a řídicích systémů v prostředí LabVIEW a jejich HIL testování v prostředí Veristand. Cílem semináře je seznámit účastníky s možnostmi návrhu řídích systémů v grafickém vývojovém prostředí LabVIEW. Popsána bude celá cesta od modelování, simulace, návrhu modelu regulátoru, možností spouštění v HW s Real-Time operačním systémem a následně i testování systému pomoci HIL (Hardware In the Loop). 

Seminář se uskuteční 8. 4. v seminární místnosti E109, FEKT VUT v Brně, Kolejní 4. Detailní obsah semináře a registrační formulář naleznete na adrese 

Zdroj: http://www.crr.vutbr.cz/kurzy-seminare/merici-systemy/seminar-navrh-mericich-ridicich-systemu-v-prostredi-labview-jejich-hil

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Dodávka kompenzačních pomůcek na bázi ICT a E-learningu pro výuku cizích jazyků"

V rámci realizace IPo vyhlašuje SŠ, ZŠ a MŠ pro zrakově postižené Brno pomocí elektronického tržiště výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Dodávka kompenzačních pomůcek na bázi ICT a E-learningu pro výuku cizích jazyků". 

Zdroj: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/vyzva-k-podani-nabidek-na-verejnou-zakazku-dodavka-89

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Dodávka software pro podporu výuky základů logistiky a logistického managementu"

V rámci realizace IPo Inovace výuky studijních oborů „Ekonomika a management chemických a potravinářských podniků“ na Univerzitě Pardubice, reg. č. CZ.1.07/2.2.00/15.0343 vyhlašuje Univerzita Pardubice výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Dodávka software pro podporu výuky základů logistiky a logistického managementu". 

Zdroj: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/nove-vyhlasene-zakazky

 

27.03.2011 00:00

Zastupujeme: