Na Statku v Chudoslavicích otevřeno!

Na Statku v Chudoslavicích otevřeno!


Aktualita vydána dne: 14. 05. 2010

Dne 1. června proběhlo slavnostní otevření penzionu „Na Statku“ v Chudoslavicích u Litoměřic. Tento slavnostní den byl věnován zejména těm nejmenším, neboť Na Statku uspořádali Dětský den. Byl připraven bohatý program – dětem zahrál preludista, úspěch měl skákací hrad a další připravené hry. Rodiče mohly posedět v hospůdce či na venkovní terase a tak byli všichni spokojení.

A proč zavítat právě do Chudoslavic? Ubytování Na Statku je ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro turisty, milovníky přírody a všechny ostatní, kteří si potřebují odpočinout od každodenního stresu, ruchu města a hektického stylu života. Velkým lákadlem pro Vás mohou být vycházky Českým středohořím, cykloturisktika a návštěvy mnoha zajímavých míst, kulturních i historických, ke kterým Vám poskytneme v případě Vašeho zájmu rady i tipy. Na Statku se Vám nabízí nejen pohodové a příjemné prostředí ke strávení Vaší dovolené, ale také prostory pro uspořádání různých společenských akcí od pracovních cest, školení, seminářů, firemních večírků až po různé rodinné oslavy včetně svatebních hostin.

Podrobné informace: http://www.nastatek.cz/

Projekt byl spolufinancován z Regionálního operačního programu Severozápad, celková výše dotace činí 7,3 milionu Kč. Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. připravila pro tento projekt kompletní projektovou žádost a tak v nemalé míře přispěla k tomu, že mohl být projekt úspěšně realizován.

14.05.2010 00:00

Zastupujeme: