Krásná Lípa otevírá nafukovací halu

Krásná Lípa otevírá nafukovací halu


Aktualita vydána dne: 9. 1. 2006

Tenis, volejbal, nohejbal, ringo, softbal nebo házenou, to vše si mohou od 3.1.2005 zahrát obyvatelé a návštěvníci Krásné Lípy v nové nafukovací hale, která se stala součástí Sportovního areálu Českého Švýcarska. V hale je hřiště o rozměru 42 x 36 m s umělým povrchem, které je rozděleno na dva tenisové kurty. Součástí haly je také zázemí pro sportovce. Hala bude otevřena od 8 hod. do 22 hod. po celý týden. Za jednu hodinu hry na tenisovém kurtu zaplatíte 130 Kč. Pokud si zakoupíte 10 vstupenek, získáte jednu hodinu hry zdarma. Pokud budete i letním návštěvníkem areálu, vyplatí se Vám zakoupení permanentky na rok 2006 za cenu 1500 Kč. Majitel permanentky může uplatnit slevu a za hodinu hry v hale zaplatí 110 Kč.

Stavba víceúčelového hřiště, které je na zimu zakryto nafukovací halou, a nové budovy se šatnami, sprchami, WC a skladem vč. úprav pro imobilní, byla zahájena v září letošního roku.

Jeden z největších sportovních areálů v regionu nabídne po svém úplném dokončení v roce 2006 pět tenisových kurtů, dvě víceúčelová hřiště, hřiště na plážový volejbal, travnaté hřiště na kopanou, zrekonstruovanou tělocvičnu, minigolf, desetimetrovou horolezeckou stěnu s lanovkou, dětská hřiště, koutky a prolézačky s velkým hradem, trampolínu pro děti, prostory pro párty, pikniky,občerstvení a mnoho dalšího.

Ve městě, které se stává přirozeným centrem Českého Švýcarska a které navštěvuje stále větší množství turistů se tak otevírají další možnosti aktivního trávení volného času a sportovního vyžití. Nová nafukovací hala je součástí největšího projektu v historii města, projektu Centrum Českého Švýcarska. Věřím, že sportovní areál stejně jako další stavby Projektu Centra Českého Švýcarska budou sloužit nejen návštěvníkům a turistům, ale také lidem z regionu či našeho města", uvedl starosta města Ing. Zbyněk Linhart.

Projekt je realizován z prostředků Strukturálních fondů EU, státního rozpočtu ČR a města Krásné Lípy.

Krásná Lípa
www.krasnalipa.cz
www.strukturalni-fondy.cz

 

SROPMMRLogo EU

09.01.2006 00:00

Zastupujeme: