Gruzínská delegace navštívila Regionální rozvojovou agenturu Ústeckého kraje, a.s.

Gruzínská delegace navštívila Regionální rozvojovou agenturu Ústeckého kraje, a.s.

Dne 3. listopadu 2014 navštívila naši agenturu delegace gruzínských představitelů, složená ze zástupců ministerstva, vedoucích představitelů pro oblast inovací a reforem, regionální politiky a dalších instituci regionálního rozvoje.

Čtrnáctičlennou delegaci přivítal generální ředitel Jan Kučera společně se svými kolegy v detašovaném pracovišti v Mostě.

Zástupci gruzínských institucí projevili velký zájem seznámit se s fungováním rozvojových agentur v České republice. S ohledem na historii, rozsah a strukturu poskytovaných služeb bylo Ministerstvem pro místní rozvoj doporučeno navštívit právě naši agenturu. Hosty nejvíce zajímaly zrealizované projekty, ekonomika provozu agentury, vlastnická struktura a zkušenosti, které agentura získala v průběhu jejího 20-ti letého fungování.

Jelikož se gruzínští představitelé zajímali i o konkrétní příklady úspěšných projektů financovaných z Evropských fondů, odebrali se v odpoledních hodinách do historického města Žatce, kde navštívili rozsáhlý projekt Chrám chmele a piva. (LM)

 

 

07.11.2014 08:44

Zastupujeme: