Podnikatelé pozor! Dotace na stroje a technologie jsou zde!

Podnikatelé pozor! Dotace na stroje a technologie jsou zde!

 

Jste malý nebo střední podnik a potřebujete nový stroj, technologii nebo software?

Chcete získat na Váš podnikatelský záměr dotaci až 45 %?

Pokud ano, tak právě pro Vás je určena již 3. Výzva velmi populárního Programu Technologie v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK). Dotace ve výši až 45 % je určena pro investiční projekty průmyslových podniků, stavebních firem, IT společností a podniků specializujících se na obchod.

Projekty je možno podávat od 4. ledna 2016, pro podnikatele je připraveno 1,5 mld. Kč.  Příjem žádostí o podporu bude uzavřen při dosažení hranice 3 mld. Kč, ale ne dříve než 14 dnů po zahájení příjmu žádostí o podporu, tj. ne dříve než 18. ledna. Času na přípravu kvalitního projektu tedy není nazbyt. Je třeba učinit rychlé rozhodnutí a začít na projektu intenzivně pracovat! V této souvislosti Vám nabízíme naše konzultační služby související s přípravou projektů a komplexním zpracováním projektových žádostí a podnikatelských plánů

Zkušenost a kvalitu námi poskytovaných služeb lze doložit dosavadními úspěchy na poli dotačního poradenství. Naše společnost působí na trhu již 21 let. V rámci minulého programovacího období (2007 - 2014) pomohla svým klientům k získání dotací pro projekty v hodnotě převyšující 5,5 mld. Kč a zajistila administrativní doprovod příjemcům dotace u projektů o objemu převyšujícím 2,6 mld. Kč. Přehled referencí včetně kontaktů pro ověření kvality poskytovaných služeb naleznete na našich webových stránkách na adrese www.rra.cz v sekci reference.

Pro podrobnější informace o možnostech spolupráce, pro bezplatnou konzultaci Vašeho projektového záměru nebo pro celkové posouzení Vaší rozvojové strategie z hlediska dotačních možností, nás prosím kontaktujte na emailové adrese rra@rra.cz, nebo na telefonních číslech +420 417 633 240 / +420 777 228 086.

 

Ing. Martin Merker, ředitel odboru Ekonomické poradenství (podpora podnikání).

 

17.12.2015 08:19

Zastupujeme: