Aktuality OP VK

Aktuality OP VK


Aktualita vydána dne: 01. 01. 2011

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Výběrové řízení na zajištění služeb: ubytování, stravování a konferenčních prostor v Moravskoslezském kraji"

V rámci realizace IPo Minimalizace šikany, reg. č. CZ.1.07/1.3.00/08.0229 vyhlašuje AISIS, o.s. výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Výběrové řízení na zajištění služeb: ubytování, stravování a konferenčních prostor v Moravskoslezském kraji".

Zdroj: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/vyzva-k-podani-nabidek-na-verejnou-zakazku-vyberove-rizeni-19

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Výběrové řízení na zajištění služeb: ubytování, stravování a konferenčních prostor v Praze"

V rámci realizace IPo Minimalizace šikany, reg. č. CZ.1.07/1.3.00/08.0229 vyhlašuje AISIS, o.s. výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Výběrové řízení na zajištění služeb: ubytování, stravování a konferenčních prostor v Praze".

Zdroj: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/vyzva-k-podani-nabidek-na-verejnou-zakazku-vyberove-rizeni-18

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Zpracování Multimediální učební pomůcky"

V rámci realizace IPo Česká společnost v novodobé Evropě – osudy, vazby, vzdálení, sjednocování 1914-2009, reg. č. CZ.1.07/1.1.00/14.0073 vyhlašuje Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky o.s. výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Zpracování Multimediální učební pomůcky".

Zdroj: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/vyzva-k-podani-nabidek-na-verejnou-zakazku-zpracovani-1

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Dodávka fotoaparátů a videokamer"

V rámci realizace IPo řešených na UTB ve Zlíně vyhlašuje Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Dodávka fotoaparátů a videokamer".

Zdroj: http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/vyzva-k-podani-nabidek-na-verejnou-zakazku-dodavka-74

01.01.2011 00:00

Zastupujeme: