Aplikace dotace

Aplikace dotace

Aplikace dotace

Pokud máte zájem o aplikaci Dotace a chcete si ji nainstalovat a aktualizovat o nejnovější dotační tituly, věnujte prosím pozornost níže uvedeným odkazům.

Instalační soubor aplikace Dotace

Postup instalace

Klikněte na odkaz nad tímto textem pravým tlačítkem myši a zvolte položku "Uložit cíl jako", otevře se okno, kde si budete moci vybrat místo kam se má soubor uložit. Pro lepší orientaci doporučujeme klepnout na druhou ikonu v levém sloupci s názvem "Plocha", tím umístíme soubor, který stahujeme přímo na Plochu. Klikneme na tlačítko "Uložit". Soubor s názvem "setup.zip" se po nějakém čase stáhne na námi vybrané místo.

Po ukončení stahování na soubor 2x poklepáme levým tlačítkem myši až se otevře okno, ve kterém bude soubor "setup.exe". Opět 2x na tento soubor poklepáme, abysme spustili instalaci, která začíná výběrem jazyka instalace. Klikneme na "Ok" a pokračujeme dále v instalaci programu. Teď již stačí pouze klepat na tlačítko "Další" až k obrazovce na které bude přehled všeho co se bude instalovat, do jakého umístění atd. Klikneme na tlačítko "Instalovat".

Pokud vše proběhne v pořádku, zobrazí se poslední obrazovka se zaškrtnutým políčkem "Launch Databáze dotačních programů", které po ukončení instalace program spustí. Instalaci ukončíme klepnutím na tlačítko "Dokončit". Otevře se okno s aplikací Databáze dotačních titulů. Teď je nutné si stáhnout stejným způsobem jako samotný program i aktualizační soubor této aplikace, odkaz na soubor je níže. Opět pravým tlačítkem klepneme na odkaz aktualizačního souboru, vybereme "Uložit cíl jako" a opět si vybereme Plochu k umístění. Teď záleží na tom máte-li instalován nějaký program který pracuje s archivy jako je zip. Pokud ano, klepnutím pravým tlačítkem nad souborem "Dotace_vzor.zip", vyvoláme nabídku ve které jsou pak položky jako "Extrahovat soubory" nebo "Extrahovat zde", nejjednodušší je druhá možnost, kdy se obsah archivu rozbalí ve stejném místě ve kterém se nachází samotný archiv. Pokud nemáte žádný archivační program pro práci s archivy a máte systém Windows XP a vyšší, 2x klepněte na aktualizační soubor, jeho obsah se vám otevře jako složka. V levém sloupci je jako první položka nabídky "Extrahovat všechny soubory", klepneme na ni, objeví se dialog, ve kterém klepneme 2x na "Další", objeví se tlačítko dokončit. Po odklepnuti se nám soubor zobrazí v novém okně.

Vrátíme se zpět do aplikace Dotace, klepneme nahoře na nabídku "Databáze", dále "Aktualizovat" a "Ze souboru". V dialogu, který se zobrazí vybereme aktualizační soubor, který jsme před chvílí rozbalili(je to Excelovský soubor "Dotace_vzor.xls"), klepenem na tlačítko "Otevřít" a aplikace se začne aktualizovat.

Proběhne-li vše úspěšně, zobrazí se poslední datum aktualizace aktualizačního souboru, které je podobné s datumem, které je uvedeno na této stránce. Budeteli mít jakékoliv problémy s instalací obraťte se na nás, viz kontakt.

Aktuální soubor k 30. 01. 2011

Chcete aktualizovat pohodlně ?

Pokud chcete i nadále využívat funkce "Aktualizace databáze z internetu" stáhněte si tento update, který extrahujte do instalačního adresáře aplikace Dotace nejčastěji [C:\Program Files\Dotace RRA\]. Na dotaz k přepsání souboru vyberte ano. Pokud jste měli zadány parametry proxy serveru bude nutné je zadat znovu.

Zastupujeme: